Rakennusinsinööritoimisto JM-Rakenne Oy, Kauhajoki

Puhelin vaihde  06 232 1585

Sähköposti  jmrakenne@jmrakenne.fi

Postitusosoite  Kauppatie 41, 61850 Kauhajoki

Käyntiosoite  Kauppatie 48, 61850 Kauhajoki


Rakennusinsinööritoimisto JM-Rakenne Oy, Seinäjoki

Puhelin  06 232 1585

Sähköposti  jmrakenne@jmrakenne.fi

Postitusosoite  Rengastie 7, 60120 Seinäjoki  


Y-tunnus  0916244-4

VAT-tunnus   FI09162444


Yhteystiedot

    Keskus, Kauhajoen konttori
    Puhelin: 06 232 1585
    Sähköposti: jmrakenne@jmrakenne.fi

    Jukka Mättö, Toimitusjohtaja
    Puhelin: 050 574 6652
    Sähköposti: jukka.matto@jmrakenne.fi


    Antti Taipale, 050 512 6974, antti.taipale@jmrakenne.fi
    Ari Mättö, 050 512 6416, ari.matto@jmrakenne.fi
    Erkki Keski-Lusa, 050 512 5891, erkki.keskilusa@jmrakenne.fi
    Esa Pohjois-Koivisto, 050 512 7045, esa.pohjoiskoivisto@jmrakenne.fi
    Jaakko Aro, 050 512 6143, jaakko.aro@jmrakenne.fi
    Jaakko Rinta-Harri, 050 512 6667, jaakko.rintaharri@jmrakenne.fi
    Jukka Äkkinen, 050 512 6674, jukka.akkinen@jmrakenne.fi
    Lassi Koivisto, 050 357 5542, lassi.koivisto@jmrakenne.fi
    Leena Tuulikangas, 050 512 7137, leena.tuulikangas@jmrakenne.fi
    Markku Petäjävirta, 050 512 6746, markku.petajavirta@jmrakenne.fi
    Martti Lakaniemi, 040 092 4345, martti.lakaniemi@jmrakenne.fi
    Mira Panu, 040 143 9738, mira.panu@jmrakenne.fi
    Pentti Lindfors, 050 512 6748, pentti.lindfors@jmrakenne.fi
    Raimo Rantala, 050 512 6751, raimo.rantala@jmrakenne.fi
    Ritva Petäys, 050 512 7084, ritva.petays@jmrakenne.fi
    Taru Taipale, 040 481 0810, taru.taipale@jmrakenne.fi


Tarjouspyynnöt voi lähettää sähköpostitse osoitteeseen: tarjouspyynto@jmrakenne.fi

Uudet suunnittelukohteet voi laittaa osoitteeseen: uusi@jmrakenne.fi

Laskutus- ja sopimusasioihin liittyvät sähköpostit tulee lähettää osoitteeseen: hallinto@jmrakenne.fi